Аз вчера си внесох кола от Швейцария, обаче нямат софтуер митниците още и не мога да я регистрирам, ама хич. Като свърша цялата простотия накуп, ще споделя печалния си опит. Дотук знам само, че не трябва да ми гледат Шваке и митническа облагаема стойност, а само фактурната цена, ще видим утре!
|